Wycena przedsiębiorstw

MYE ADVISORY zajmuje się kompleksową wyceną przedsiębiorstw metodą dochodową, porównawczą i/lub majątkową. Wykonana przez nas wycena może dotyczyć całego przedsiębiorstwa albo jego zorganizowanej części. Sporządzamy profesjonalne wyceny przedsiębiorstw – zarówno dla mniejszych firm, jak i dla dużych spółek kapitałowych o rozbudowanej strukturze organizacyjnej oraz przychodowej. Ofertujemy ponadto wycenę udziałów, a także znaków towarowych.

Wycena przedsiębiorstw – cele, dla jakich sporządzamy opracowania:

 • wycena na potrzeby transakcji kupna/sprzedaży,
 • wniesienie aportu,
 • pozyskanie finansowania kredytowego,
 • wyceny dla potrzeb księgowych, podatkowych, ubezpieczeniowych itp.,
 • potrzeby własne

Potrzebujesz wyceny nieruchomości?

Zadzwoń

Jako rzeczoznawcy majątkowi gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście do każdej wykonywanej usługi wyceny nieruchomości. Działamy na podstawie obowiązujących przepisów prawa i standardów zawodowych ustalonych dla rzeczoznawców majątkowych.

Jesteśmy członkiem:

Skontaktuj się z nami

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej wycenie nieruchomości, oczekujesz obiektywnej wyceny przedsiębiorstwa bądź jego dowolnej części składowej – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ul.Strzelców 42/37

81-586 Gdynia

 

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję