Analizy i raporty dot. rynku nieruchomości

Zainicjowanie każdego procesu inwestycyjnego w branży nieruchomości powinno być poprzedzone rzetelną analizą rynkową. Proponujemy profesjonalne analizy i raporty dotyczące rynku nieruchomości, dzięki którym inwestor zyska rzetelną ocenę w zakresie szans, zagrożeń oraz ryzyka dla planowanego przedsięwzięcia. Sporządzane przez MYE ADVISORY analizy oparte są na danych rynkowych (m.in. ceny transakcyjne na rynku pierwotnym i wtórnym), trendach rynkowych, ogólnodostępnych informacjach gospodarczych (aktualnych i historycznych) oraz autorskich opracowaniach. Oprócz oceny sytuacji na rynku nieruchomości i uwarunkowań dotyczących potencjalnego przedsięwzięcia biznesowego, przygotowujemy także rzetelne analizy opłacalności inwestycji. W ramach szerokiego zakresu świadczonych przez MYE ADVISORY usług, oferujemy takie opracowania, jak

 • analiza rynku nieruchomości (pierwotnego i wtórnego),
 • analiza rynku wynajmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych,
 • analiza atrakcyjności lokalizacje na cele inwestycyjne (sprzedaż, wynajem, dzierżawa),
 • analiza opłacalności inwestycji,
 • analiza rentowności nieruchomości,
 • analiza ryzyka i potencjału dla danej inwestycji (SWOT).

Wnioski płynące z opracowywanych przez nas analiz nie wynikają wyłącznie z wyceny samego majątku, ponieważ badamy też pełną dokumentację oraz stan prawny i faktyczny danej nieruchomości.

Potrzebujesz wyceny nieruchomości?

Zadzwoń

Jako rzeczoznawcy majątkowi gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście do każdej wykonywanej usługi wyceny nieruchomości. Działamy na podstawie obowiązujących przepisów prawa i standardów zawodowych ustalonych dla rzeczoznawców majątkowych.

Jesteśmy członkiem:

Skontaktuj się z nami

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej wycenie nieruchomości, oczekujesz obiektywnej wyceny przedsiębiorstwa bądź jego dowolnej części składowej – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ul.Strzelców 42/37

81-586 Gdynia

 

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję