Doradztwo inwestycyjne

MYE ADVISORY proponuje kompleksowe doradztwo prawne i inwestycyjne w zakresie nieruchomości. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, instytucji, jak też osób fizycznych. Zapewniamy najwyższy standard usług, rzetelne i konkretne opinie, które mogą okazać się pomocne w różnego rodzaju sporach prywatnych, w postępowaniach administracyjnych oraz w przedsięwzięciach inwestycyjnych. Służymy profesjonalnym wsparciem w procesach odszkodowawczych, wywłaszczeniowych, w sprawach o wynagrodzenie za bezumowne korzystanie czy ustanowienie służebności. Ponadto zajmujemy się weryfikacją oraz regulacją stanu prawnego i faktycznego nieruchomości. Fachowe doradztwo specjalistów MYE ADVISORY pozwala wykorzystać pojawiające się szanse i uniknąć zagrożeń, jakich nie brakuje na rynku nieruchomości.

 

W czym możemy Ci pomóc?

Potrzebujesz wyceny nieruchomości?

Zadzwoń

Jako rzeczoznawcy majątkowi gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście do każdej wykonywanej usługi wyceny nieruchomości. Działamy na podstawie obowiązujących przepisów prawa i standardów zawodowych ustalonych dla rzeczoznawców majątkowych.

Jesteśmy członkiem:

Skontaktuj się z nami

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej wycenie nieruchomości, oczekujesz obiektywnej wyceny przedsiębiorstwa bądź jego dowolnej części składowej – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ul.Strzelców 42/37

81-586 Gdynia

 

    Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

    Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

    Administrator Danych
    Polityka Prywatności
    Akceptuję