Wycena nieruchomości mieszkaniowych

Oferujemy profesjonalne i rzetelne wyceny nieruchomości mieszkaniowych – zarówno na potrzeby prywatne, jak też z przeznaczeniem dla różnych instytucji. Każda porządzona przez nas wycena mieszkania, domu czy działki realnie odzwierciedla aktualną wartość nieruchomości, pozwalając właściwie oszacować ryzyko inwestycyjne, pozyskać dogodne finansowanie albo uzyskać odpowiednią rekompensatę w postępowaniach administracyjnych. W ramach szerokiego zakresu usług i kompetencji, oprócz wyceny typowych nieruchomości mieszkaniowych, wykonujemy ponadto wyceny gruntów rolnych i leśnych, wyceny garaży, wyceny działek niezabudowanych, wyceny gruntów pod zabudowę mieszkaniową.

 

Wykaz celów, dla jakich MYE ADVISORY wykonuje wyceny nieruchomości mieszkaniowych:

 • wycena nieruchomości na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności (np. pod zabezpieczenie kredytu hipotecznego w banku),
 • wyceny nieruchomości mieszkalnych na potrzeby transakcji kupna/sprzedaży,
 • wyceny dla celów odszkodowawczych (np. likwidacja szkody przez ubezpieczyciela, rekompensata za bezumowne korzystanie, służebność przesyłu itd.),
 • wyceny na potrzeby podziału majątku w postępowaniach rozwodowych, spadkowych itp.,
 • wycena nieruchomości do ustalenia podstawy opodatkowania i naliczenia innych opłat administracyjnych,
 • wyceny na potrzeby własne.

Potrzebujesz wyceny nieruchomości?

Zadzwoń

Jako rzeczoznawcy majątkowi gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście do każdej wykonywanej usługi wyceny nieruchomości. Działamy na podstawie obowiązujących przepisów prawa i standardów zawodowych ustalonych dla rzeczoznawców majątkowych.

Jesteśmy członkiem:

Skontaktuj się z nami

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej wycenie nieruchomości, oczekujesz obiektywnej wyceny przedsiębiorstwa bądź jego dowolnej części składowej – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ul.Strzelców 42/37

81-586 Gdynia

 

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję