Dlaczego my?

Szacowanie wartości nieruchomości i kompleksowa wycena aktywów

 

Siłą zespołu MYE Advisory są wielopłaszczyznowe kompetencje w zakresie wyceny nieruchomości, dzięki czemu każdy nasz Klient zawsze może liczyć na kompleksową obsługę. Posiadamy polskie i międzynarodowe uprawnienia w obszarze wyceny, jesteśmy również członkami prestiżowych organizacji zawodowych, zrzeszających specjalistów rynku nieruchomości. Wśród priorytetów, jakimi na co dzień kierujemy się w naszej pracy – jest rzetelność, bezstronność, terminowość oraz indywidualne podejście do Klienta. Głównym obszarem aktywności naszej firmy jest Trójmiasto i pozostały teren województwa pomorskiego, jednak w gronie zadowolonych kontrahentów MYE Advisory są także podmioty z innych rejonów Polski.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z ekspertami z MYE Advisory?

 

 • świadczymy profesjonalne usługi i dochowujemy ustalonych wcześniej terminów,
 • wszystkie operaty szacunkowe wykonujemy zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi,
 • w swojej pracy kierujemy się zasadami uczciwości i bezstronności,
 • preferujemy indywidualne podejście do klienta oraz kompleksową obsługę,
 • gwarantujemy poufność i przestrzeganie tajemnicy zawodowej,
 • posiadamy ubezpieczenie OC dla pełnego zakresu czynności w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego,
 • sporządzane przez nas opracowania są przejrzyste, estetyczne i merytoryczne, ale zarazem przystępne nawet dla osób, które nie są biegłe w tematyce wyceny nieruchomości,
 • stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe i wzbogacamy posiadane kompetencje.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej wycenie nieruchomości,

oczekujesz obiektywnej wyceny przedsiębiorstwa bądź jego dowolnej

części składowej – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Potrzebujesz wyceny nieruchomości?

Zadzwoń

Jako rzeczoznawcy majątkowi gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście do każdej wykonywanej usługi wyceny nieruchomości. Działamy na podstawie obowiązujących przepisów prawa i standardów zawodowych ustalonych dla rzeczoznawców majątkowych.

Jesteśmy członkiem:

Skontaktuj się z nami

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej i kompleksowej wycenie nieruchomości, oczekujesz obiektywnej wyceny przedsiębiorstwa bądź jego dowolnej części składowej – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ul.Strzelców 42/37

81-586 Gdynia

 

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję